• Головна
  • Новини
  • Події
  • На Валківщині відбувся обласний фінал всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги 2019»

На Валківщині відбувся обласний фінал всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги 2019»

На Валківщині відбувся обласний фінал всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги 2019» 14 червня 2019

Сьогодні на стадіоні ім. А.Г. Свистунова відбувся обласний фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги».

В урочистому відкритті змагань взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Він зазначив, що Валківський район має за честь приймати фінал обласних змагань. Очільник змагань побажав учасникам  вдалих змагань та перемоги сильнішому.

Загалом у змаганнях взяло участь 16 команд Харківщини, в тому числі і валківські спортсмени – Наугжеміс Анатолій та Циганенко Ігор, які гідно захищали честь району в запеклій боротьбі. Сучасні богатирі змагалися на витривалість, швидкість та спритність у чотирьох  видах силових вправ: "Козацька засіка" - перекидання колоди (майже 200 кг) через перепони; "Колода" (класична штанга - 70кг) - підйом штанги за певний час;  «Чумаки» - перенесення мішків на віз за певний час; "Козацька вдача" - перетягування канату.

За результатами кожної естафети визначено переможців. Загальнокомандну перемогу здобула команда Красноградського району,  ІІ місце посіла команда  Дергачівського району, ІІІ місце – Вовчанського району, ІV – Богодухівського району, V – Валківського району.

Переможці та призери отримали від організаторів грамоти, медалі та подарунки від КУ "ХОЦФЗН «Спорт для всіх».