«Останній дзвоник» крокує Валківщиною

«Останній дзвоник» крокує Валківщиною 31 травня 2019

Сьогодні, 31 травня, у всіх 15 закладах загальної середньої освіти Валківського району та 3-х філіях відбулись святкові урочисті заходи з нагоди закінчення навчального року. Останній дзвоник пролунав для 2 802 школярів, у тому числі і для 131 випускника одинадцятих класів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча побувала на урочистостях у Валківському та Шарівському ліцеях. Вона передала вітання від очільника району Віктора Войтенка, побажала усім школярам, у яких попереду літні канікули, гарного відпочинку, нових друзів, яскравих вражень, а випускникам реалізації усіх намічених планів.

Також Наталія Миколаївна в ході урочистостей у Валківському ліцеї привітала кращих учнів, які протягом 2018/2019 року здобули перемоги на обласному рівні.

«Дуже приємно, що Валківський ліцей започаткував гарну традицію – вручати сертифікати кращим учням закладу та заносити їх прізвища до «Золотих сторінок ліцею».  Районна державна адміністрація всіляко підтримуватиме кращих з кращих», - запевнила вона, вручаючи грошову премію Дмитру Дарагану, цьогорічному випускнику Валківського ліцею, якого названо одним з кращих молодих науковців Харківської області.