Дошкільнята Валківщини взяли участь у районній спартакіаді «Перший крок» 27 травня 2019

З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, сьогодні, 27 травня, в спорткомплексі «Колос» м. Валки відбулося спортивне свято «Перший крок».

На відкриття свята завітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та голова районної ради Віталій Оноша.

Наталія Осадча передала присутнім вітання від очільника району Віктора Войтенка та побажала юним спортсменам гарного настрою, а також якнайкраще показати свої навички та вміння.

Цьогоріч у святі взяли участь  дітлахи з 20 дошкільних навчальних закладів.

Діти змагалися у  різноманітних естафетах. За результатами кожної естафети визначено переможців. Загальнокомандну перемогу здобули вихованці Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Веселка", ІІ місце посіла команда Валківського ДНЗ (ясла-садок) "Берізка", ІІІ місце – Шарівський ДНЗ (дитячий садок) «Перлинка».

По закінченню змагань переможцям змагань вручено грамоти, кубки, медалі, всі учасники змагань отримали подарунки від керівників району.