• Головна
  • Новини
  • Події
  • У Валках відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства

У Валках відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства

У Валках відзначили кращих фахівців сфери житлово-комунального господарства 15 березня 2019

Сьогодні, 15 березня,  у залі пленарних засідань районної ради відбулося святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. 

Працівників комунальної галузі з професійним святом привітали голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.  

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко передав  присутнім вітання від керівника області Юлії Світличної та Президента України Петра Порошенка.

Очільник району наголосив на важливості сфери житлово-комунального господарства, а також  підкреслив, що від її надійної і стабільної роботи залежить життєзабезпечення всього району.

Віктор Войтенко зазначив, що в районі триває робота над зміцненням матеріально-технічної бази житлово-комунальних підприємств. «Вже багато водогонів змінено по м. Валки, на минулій сесії обласної ради ще  виділено 2 млн. 880 тис. грн., аби завершити цей проект. З районного бюджету виділено 150 тис. грн. на купівлю приладу, який  дозволить знаходити незаконні врізки у водогін.  Що стосується ЖКП «Сніжків», то можу сказати, що покрівля на одному будинку вже відремонтована, також  дах на ще одному  аварійному  будинку плануємо невдовзі відремонтувати. Для КП «Благоустрій» в цьому році буде придбано сміттєвоз. Все це робиться завдяки підтримці як керівництва області, так і керівництва держави. Робота буде тривати і надалі», - підкреслив Віктор Войтенко.

Голова райдержадміністрації подякував працівникам підприємств за відданість професії, наполегливість, побажав здоров’я, достатку, миру, добра, радості і  затишку в кожній оселі.

В ході урочистостей свої прекрасні виступи  працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення подарували вихованці  районної школи мистецтв та аматори РНД «Іскра».

Кращих працівників нагородили Почесними грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації  профспілки робітників житлово-комунального господарства місцевої промисловості, побутового обслуговування населення,  Почесними грамотами керівництва райдержадміністрації та районної ради. Також керівники району вручили  працівникам КП «Вода» перші комплекти нової  робочої форми, які було придбано за кошти  районного бюджету.