• Головна
  • Новини
  • Події
  • На підтвердження звання «народного» театр «DIOS» показав виставу «Чарівне веретено»

На підтвердження звання «народного» театр «DIOS» показав виставу «Чарівне веретено»

На підтвердження звання «народного» театр «DIOS» показав виставу «Чарівне веретено» 8 лютого 2019

Сьогодні, 8 лютого, в приміщенні РНД «Іскра» відбувся творчий звіт на підтвердження звання «народний аматорський колектив» театру «DIOS». Комісії і глядачам була представлена вистава «Чарівне веретено».

Святкову виставу відвідали почесні гості, члени обласної атестаційної комісії з підтвердження звання «народний»: старший викладач театрального мистецтва, методист Харківського вищого коледжу мистецтв Раїса Гарбуз; актор, режисер, лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів театрального мистецтва, директор Харківського театру для дітей та юнацтва Андрій Гапанович, викладач театральних дисциплін школи фільммейкерів «Новий кадр», актриса театру ляльок «Мрії Марії», провідний методист Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв Наталія Толкунова; завідувач відділу з методичної роботи Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв Олена Артименко.

Учасників заходу привітала перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, яка передала найщиріші вітання від очільника району Віктора Войтенка. Вона подякувала всім акторам за талант та креативність, глядачам – за підтримку та увагу. Наталія Миколаївна запевнила, що галузь культури має підтримку як на рівні району, так і  на рівні області.

«Такі таланти надихають, вони вчать бачити красу», - сказала перший заступник.

Наталія Осадча побажала юним акторам та їх керівнику Руслані Цибулько нових талановитих постановок  та всім присутнім здоров’я, натхнення, добра, радості, миру в країні.