• Головна
  • Новини
  • Події
  • Відбулись урочистості до Дня працівників культури та майстрів народної творчості

Відбулись урочистості до Дня працівників культури та майстрів народної творчості

Відбулись урочистості до Дня працівників культури та майстрів народної творчості 8 листопада 2018

Сьогодні у залі пленарних засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народної творчості. Слова щирих і сердечних вітань на адресу працівників клубних, бібліотечних закладів району, краєзнавчого музею, районної комунальної  дитячої школи мистецтв, учасників художньої самодіяльності прозвучали від голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка, голови районної ради Віталія Оноші, міського голови Валерія Скрипніченка, завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Валентини Шевченко.

Звертаючись до присутніх, очільник району висловив щиру подяку працівникам  будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Зокрема зазначив, що працівники галузі культури району присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, їх майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, несе людям радість і святковий настрій, популяризує Валківщину далеко за межами області.

З нагоди професійного свята почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради, сектору культури і туризму  райдержадміністрації було нагороджено кращих працівників галузі, а  також  для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участю кращих працівників та аматорських колективів культури району.