На Валківщині триває ремонт доріг місцевого значення

На Валківщині триває ремонт доріг місцевого значення 11 липня 2018

Днями, на автомобільних дорогах Валківського району розпочалися ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття. Хід виконання робіт на ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення «Валки – Пархомівка», «Валки – Мельникове – Миколо-Комишувата», «Старий Мерчик- Мурафа - Краснокутськ»,  у середу, 11 липня, оглянули голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з першим заступником Наталією Осадчою.

Варто зазначити, що райдержадміністрація докладає чимало зусиль в напрямку розвитку дорожньої інфраструктури Валківського  району. 
Завдячуючи підтримці голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної на сьогоднішній день інтенсивно ведуться роботи на ділянках доріг Валківщини.

Загалом в цьому році на приведення в належний стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення Валківського району виділено 14 млн. 646 тис. 800 грн. Визначено провести поточний ремонт на стратегічно важливих напрямках руху автомобільного транспорту з урахуванням руйнування дорожнього покриття та навантаження на окремих ділянках доріг, а саме:

Валки – Пархомівка,

Коломак – Огульці,

Валки – Мельникове – Миколо-Комишувата,

Новоселівка – Сидоренкове,

Олександрівка – Суха Балка,

Під’їзд до села Майдан,

Круглик – Бурякове,

Валки – Новий Мерчик,

Богодухів – Валки – Нова Водолага.

На ремонт вулиць і доріг у населених пунктах, що перебувають у комунальній власності виділені кошти в сумі 4 млн. 939 тис. 323 грн. Ремонт доріг по населених пунктах буде розпочато після проведення всіх необхідних заходів у відповідності з чинним законодавством щодо проведення тендерних процедур (у разі потреби).