У Валках відкриють інклюзивно-ресурсний центр

У Валках відкриють інклюзивно-ресурсний центр 10 липня 2018

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча провела нараду щодо стану реалізації освітньої реформи та впровадження інклюзивного навчання. Зокрема, під час наради обговорили питання облаштування, а також штатного забезпечення інклюзивно-ресурсного центру.

Заклад  буде  розміщено у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості. Планується, що робота центру  розпочнеться з 1 вересня 2018 року. З дітьми, які мають особливі освітні потреби, працюватимуть вчитель-логопед, дефектолог, психолог, вчитель з лікувальної фізкультури.

Довідка. Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, яка повинна проводити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з особливими освітніми потребами та надавати системне кваліфіковане супроводження.

Створення таких центрів відбувається в рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка», яку очолює Марина Порошенко, у рамках експериментального проекту Фонду «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».