Завтра на Харківщині стартує Вертеп-Фест - 2018

Завтра на Харківщині стартує Вертеп-Фест - 2018 12 січня 2018

Парад вертепів, місто майстрів, великі концерти просто неба, виступи на різних майданчиках міста - на харків'ян та гостей області чекає насичена святкова програма.

13 січня о 12:00 творчі колективи з усієї України зберуться на площі Конституції та пройдуть святковою ходою по вулиці Сумська до майдану Свободи, де о 13:00 розпочнеться великий концерт-відкриття Вертеп-Фесту - 2018.

Крім того, 13 січня творчі колективи завітають до військового шпиталю з акцією «Вертеп  - допомога українським захисникам», а також привітають зі святами вихованців обласного дитячого будинку №1.

Центральним заходом другого дня фестивалю стане свято зимового календаря «Святовид», яке пройде в Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького. Перед концертом о 14:00 учасники заходу разом з харків’янами та гостями фестивалю приєднаються до всеукраїнської акції - заспівають колядку «Нова радість стала».

Також 14 січня в рамках фестивалю на базі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва проходитимуть майстер-класи від творчих колективів, які розкажуть усім охочим про різдвяні та новорічні традиції різних регіонів, покажуть, як виробляти костюми для вертепів та готувати традиційні українські страви.

За словами заступника голови - керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева, у цьому році Вертеп-Фест, який проходить за підтримки ХОДА на Харківщині вже вдруге, став по-справжньому всеукраїнським та зібрав творчі колективи від Карпат до Донбасу.

«Цей фестиваль - унікальна можливість повернутися до витоків, ознайомитися з нашою культурною спадщиною, традиціями різних регіонів України. Приємно, що саме в нашій області проводиться ця масштабна подія, яка об’єднала всю Україну», - зауважив Анатолій Бабічев.