Життя яскраве і барвисте, коли живеш у чистому місті

Життя яскраве і барвисте, коли живеш у чистому місті 11 серпня 2017

Приємна подія для усієї громади міста Валки відбулась сьогодні вранці на центральній площі, де голова райдержадміністрації Віктор Войтенко вручив ключі від сучасного сміттєвоза директору КП «Благоустрій» Миколі Лисяку. Цей подарунок валківчани отримали завдяки  сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та подання  Валківської районної державної адміністрації. Рішенням ІХ сесії VII скликання від 23 лютого 2017 року Харківською обласною радою  були виділенні кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в сумі 1 млн. 630 грн. на придбання сміттєвоза для Валківського району.

Рішенням сесії Валківської районної ради зазначені кошти були передані до КП «Благоустрій» Валківської міської ради для придбання сміттєвоза.

Згідно чинного законодавства у КП «Благоустрій» Валківської міської ради було створено тендерний комітет та через систему «Прозоро» проведені тендерні торги, переможцем яких стало ТОВ Торговий дім «Будшляхмаш»  м. Київ. 10 серпня 2017 року  КП «Благоустрій» Валківської міської ради отримало цю дороговартісну багатофункціональну машину з боковим завантаженням СБМ-302/2 на шассі МАЗ 4381 вантажопідйомністю 7 тонн, місткістю бункера для сміття 13 м²,   обладнану косим відвалом, що дасть змогу використовувати автомобіль для розчистки від снігу доріг у м. Валки у зимовий період. Авто унікальне ще й у тому плані, що здатне забирати сміття з контейнерів різного розміру та об’єму в кузов сміттєвоза, ущільнювати  тверді побутові відходи, транспортувати та механізовано розвантажувати в місцях утилізації.

Освятив сміттєвоз настоятель Спасо-Преображенського храму м. Валки Іван Пилипів, а право керувати сучасною потужною машиною надано досвідченому працівнику КП «Благоустрій»  Сергію Пилипенку.