• Головна
  • Новини
  • Події
  • В залі райдержадміністрації було проведено засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В залі райдержадміністрації було проведено засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В залі райдержадміністрації було проведено засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 27 січня 2016

На засіданні розглядались наступні питання:

1. Про стан функціонування Валківської районної ланки територіальної підсистеми Харківської області державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності (інформація старший інспектор відділу МАЖКГРІ та цивільного захисту районної державної адміністрації Волошин С.В.)

2. Про стан захисних споруд цивільного захисту у Валківському районі та про хід і результати проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) (інформація старший інспектор відділу МАЖКГРІ та цивільного захисту районної державної адміністрації Волошин С.В.)

3. Про забезпечення сталого функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, служб автодоріг до роботи в екстремальних умовах та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в зимовий період 2016 року. (інформація директора комунального підприємства «Благоустрій» Лисяка Н.С., начальника філії «Валківський райавтодор», Щербука С.Г., начальника «Пятихатьського ДП» ШРП №2 Тіщенко І.В.)

4. Про ситуацію щодо захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, ефективність проведених протиепідемічних заходів та обґрунтованість їх подальшого проведення (інформація головного спеціаліста відділу епідеміологічного нагляду Нововодолазького міськміжрайонного управління держсанепідслужби Чайки О.С.)

5. Про стан роботи щодо забезпечення безпеки людей на водних об’єктах у зимовий період 2016 року.(інформація старший інспектор відділу МАЖКГРІ та цивільного захисту районної державної адміністрації Волошин С.В.)

6. Про стан роботи щодо профілактики виникнення пожеж в житловому секторі, проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності (інформація начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області майора служби ЦЗ Крещука О.О.)

7. Про стан утримання та функціонування об’єктів протипожежного водопостачання. (інформація начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області майора служби ЦЗ Крещука О.О.)

8. Про проведення ідентифікації об’єктів Валківського району щодо визначення потенційної небезпеки» (інформація начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківські області майора служби ЦЗ Крещука О.О.)

9. Про проведення спеціальних об’єктових навчань і спеціалізованих об’єктових тренувань з питань цивільного захисту. (інформація начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківські області майора служби ЦЗ Крещука О.О.

10. Про хід та результати щодо впровадження на об’єктах підвищеної небезпеки систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій (інформація начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківські області майора служби ЦЗ Крещука О.О.)

11. Про забезпечення підприємств, установ та організацій засобами колективного та індивідуального захисту (інформація начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківські області майора служби ЦЗ Крещука О.О.)

12. Про стан забезпечення населення району питною водою гарантованої якості (інформація головного спеціаліста відділу епідеміологічного нагляду Нововодолазького міськміжрайонного управління держсанепідслужби Чайки О.С., директора КП «Вода» Павлія О.В.).