• Головна
  • Новини
  • Події
  • Яким чином здійснюватиметься харчування дітей початкових класів та про інші нагальні проблеми говорили у Високопіллі з керівником району.

Яким чином здійснюватиметься харчування дітей початкових класів та про інші нагальні проблеми говорили у Високопіллі з керівником району.

Яким чином здійснюватиметься харчування дітей початкових класів та про інші нагальні проблеми говорили у Високопіллі з керівником району. 26 січня 2016
На виїзний прийом до голови районної державної адміністрації звернулось 8 громадян. Під час розмови батьки учнів початкових класів висловили свою стурбованість відміною безкоштовного харчування дітей в школах 1-4 класів. Разом із головою сільської ради С.Шумейко, обговоривши проблему та врахувавши можливості місцевого бюджету, попередньо прийняли рішення. Сільська рада візьме на себе 50%  цих затрат, іншу половину — мають відшкодувати батьки.
 
Інші питання стосувались нарахування соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання одноразової матеріальної допомоги хворій дитині. Ці питання вирішувались під час бесіди з керівником сільськогосподарського підприємства.
 
Не обійшлося цього разу і без нарікань на роботу газового господарства — одні скаржаться на низьку якість газу, що постачається в домівки, інші — на невірність в розрахунках за спожитий газ. Проблемою залишається також ремонт радіоточок та телефонного зв’язку в селі. Ці питання взято на контроль та організовано роботу по їх вирішенню найближчим часом.