• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Привітання голови Валківської райдержадміністрації Андрія АНДРЄЄВА з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Привітання голови Валківської райдержадміністрації Андрія АНДРЄЄВА з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Привітання голови Валківської райдержадміністрації Андрія АНДРЄЄВА  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану. 15 лютого 2021

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32- ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Нині, у чергову річницю тієї події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Шановні воїни-афганці, ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І, як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Сьогодні доля вкотре перевіряє українців на міцність. І ви, воїни-інтернаціоналісти, на Сході країни знову проявляєте мужність та героїзм. Цінуємо вашу самовідданість та вірність військовому обов’язку. Переконаний, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

У цей пам’ятний день бажаю вам міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Голова

Валківської районної державної адміністрації       Андрій АНДРЄЄВ