• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Звернення голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва з нагоди Міжнародного дня памяті жервт Голокосту

Звернення голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва з нагоди Міжнародного дня памяті жервт Голокосту

Звернення голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва з нагоди Міжнародного дня памяті жервт Голокосту 27 січня 2021
Голокост – одна із наймасштабніших трагедій в історії людства.
Жертвами Голокосту на українських землях стали більше мільйона євреїв. Українці завжди пам’ятатимуть найстрашніший злочин нацизму, згадуючи Освенцим, Варшавське гетто, Бабин Яр та інші місця упокоєння жертв Голокосту.
Пройшовши через страхіття Голодомору 1932-1933 років, українці як ніхто інші розуміють біль єврейського народу. Це наш спільний біль, який щемить у серцях українців, ятрить рани нашої багатостраждальної землі, гіркими рядками повнить книгу буття Українського народу.
Сьогодні українці протистоять агресору, який хоче знищити наш народ. Однак, ми вчимося на помилках минулого та кожен із нас робить усе можливе, аби трагедія Голокосту не повторилася в майбутньому. Пам’ятаймо про це і будьмо єдиними у відстоюванні ідеалів гуманізму, демократії, свободи та миру у всьому світі.
Дорогі ветерани!
Доземний вам уклін і сердечна вдячність за подвиг та самовіддану працю в ім’я нащадків. Зичимо кожному із вас доброго здоров’я і щастя. Нехай Бог оберігає вас і ваші родини.
Тож у цей пам’ятний день висловлюю щирі співчуття рідним і близьким усіх загиблих від рук нацистів у роки Другої світової війни.
Вічна їм пам’ять.
 
З повагою,
Голова
Валківської районної державної адміністрації                   Андрій АНДРЄЄВ