• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Вітання голови Валківської райдержадміністрації з Днем Гідності та Свободи

Вітання голови Валківської райдержадміністрації з Днем Гідності та Свободи

Вітання голови  Валківської райдержадміністрації з Днем Гідності та Свободи 21 листопада 2020

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи, вшановуючи події в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави та себе.  Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення свободи. Революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й у нас самих, у нашій свідомості, у наших     сім’ ях і родинах, у нашому суспільстві.  Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу.

       Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

     

    Від щирого серця бажаю добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

 

Миру, порозуміння й згуртованості.  Слава Україні! Шана героям!

 

З повагою,

Голова Валківської районної державної адміністрації Андрій Андрєєв.