• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Звернення голови Валківської РДА Андрія АНДРЄЄВА з приводу погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19

Звернення голови Валківської РДА Андрія АНДРЄЄВА з приводу погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19

Звернення голови Валківської РДА  Андрія АНДРЄЄВА з приводу погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 16 жовтня 2020

Шановні жителі Валківщини! 

Змушений звернутися  до вас, як керівник району та лікар, із сумними новинами: за результатами проведеної мною наради з керівниками медичної галузі району,епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19т на території Харківської області в цілому та на Валківщині зокрема,  дуже напружена, і на жаль, щоденно погіршується. Нові випадки зараження реєструються  щоденно. За останні три доби ми реєструємо значний ріст захворюваності: 33 випадки.

Всього зареєстровано протягом періоду спостереження 157 випадків COVID-19.

На сьогоднішній день наш район входить до «помаранчевої» зони, місто Харків та декілька сусідніх районів області від учора визначені в «червоній» зоні.

В Валківській ЦРЛ станом на 16 жовтня 2020 р. перебуває 42 пацієнта з підтвердженимCOVID-19, 67 пацієнтів з пневмонією, 15 хворих з іншими респіраторними захворюваннями, тобто заповнено  124 ліжка зі 150. Кількість хворих на амбулаторному лікуванні – 15 осіб. В реанімаційному відділеннні на апараті ШВЛ знаходиться 5 хворих, «вільний» апарат всього один.

Вірус COVID-19 , порівняно з весняною «хвилею», став агресивнішим, значно збільшилась кількість хворих на пневмонію, що потребують кисневої терапії.
Не додає оптимізму й те, що з приходом осені збільшується кількість сезонних застудних захворювань.

Медичні працівники Валківського району сумлінно виконують свої професійні обов'язки, рятуючи життя людей. Для кожного з них щоденно йде випробування на міцність духу та твердість характеру. Дякую їм за працю.

Зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Будьте відповідальними не лише за своє здоров'я, а й за здоров’я і життя людей, що вас оточують! Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.
Закликаю всіх не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря при симптомах застудних захворювань.


Важко дихати не через маску, а через ШВЛ!


Щиро сподіваюся на ваш свідомий підхід та розуміння.

Бережіть себе та своїх рідних!