Олексій Кучер закликав глав всіх конфесій подбати про здоров’я вірян

Олексій Кучер закликав глав всіх конфесій подбати про здоров’я вірян 24 березня 2020

Голова ХОДА відзначив важливість дотримання правил карантину задля непоширення COVID-19 на території Харківської області. Зустріч з духовенством відбулася 24 березня.

«Усі розуміють, що церква та влада відділені одна від одної, але це ніколи не забороняло взаємодіяти, - зазначив голова ХОДА. - Ми знаємо, що ви дуже багато вже зробили, що використовуються індивідуальні засоби захисту під час служб. Знаємо, що ви обмежили кількість людей на службах, що деякі конфесії максимально включились, і проповіді та інші обряди проводять дистанційно».

Водночас Олексій Кучер зазначив, що все ще трапляються випадки порушення правил карантину. За інформацією начальника ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерія Сокуренка, один з останніх випадків скупчення великої кількості людей зафіксовано в церкві на території Московського району міста Харків.

«Такого точно не повинно бути, і за таке ми будемо складати адмінпротоколи. Ми змушені це робити, й ми будемо це робити. Я не кажу про кримінальну відповідальність, але про адміністративну кажу вже зараз», - попередив Валерій Сокуренко.

Голова ХОДА закликав усіх глав конфесій подбати про здоров’я своїх вірян.

«Береженого Бог береже. Тому саме нам з вами треба максимально створити умови задля того, щоб наші громадяни - ваші віряни були здорові», - сказав Олексій Кучер.

За матеріалами офіційного сайту ХОДА: https://kharkivoda.gov.ua/news/102803