Робоча нарада з питань формування місцевих бюджетів на 2020 рік

Робоча нарада з питань формування місцевих бюджетів на 2020 рік 2 грудня 2019

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча провела нараду щодо формування та складання місцевих бюджетів на 2020 рік. В нараді взяла участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, міський, селищні та сільські голови та головні бухгалтери місцевих рад.

Начальник фінансового управління Лариса Левчук  розказала присутнім про відкриття нових бюджетних рахунків, звернула увагу на резерви  наповнення  бюджетів місцевого самоврядування, особливості  складання дохідної частини сільських бюджетів на 2020 рік. Також вона наголосила, що незабаром закінчується бюджетний рік і розпорядникам коштів необхідно детально проаналізувати кошторисні призначення та вжити всіх заходів щодо успішного завершення року. Щодо бюджету 2020 року, вона відмітила, що відповідно до Бюджетного Кодексу України, усі бюджети мають бути прийняті на 2020 рік цього року не пізніше 25 грудня.

По закінченню наради  учасниками були поставлені питання, на які отримано вичерпні відповіді.

Підсумовуючи нараду Наталія Осадча акцентувала увагу на злагодженій роботі органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів та фінансового управління райдержадміністрації з метою формування місцевих бюджетів на 2020 рік.