• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 8 листопада 2019

8 листопада в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провела засідання голова районної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації  Наталія Осадча.

На порядок  денний було винесено  питання:

І. Про виконання заходів з профілактики та боротьби з грипом та гострими респіраторними захворюваннями інформувала головний лікар КНП «Валківський районний центр ПМСД» Марина ОРЛОВА.

ІІ. Про погіршення санітарно-епідемічної ситуації з захворюваності на вірусний гепатит А в Харківській області інформував начальник Валківського районного управління Держпродспоживслужби у Харківській області Сергій ПАЛУН.

ІІІ. Про стан готовності до дій за призначенням Валківської  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області в осінньо-зимовий період 2019-2020 років інформував провідний інспектор сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації Віктор БРОВКО.

ІV. Стан створення і функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони та забезпечення протипожежного захисту сільської місцевості інформував начальник Валківського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр КРЕЩУК.  

За підсумками засідання прийнято  відповідні рішення.