• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Розробляється Програма економічного і соціального розвитку Валківського району на 2020 рік

Розробляється Програма економічного і соціального розвитку Валківського району на 2020 рік

Розробляється  Програма економічного і соціального розвитку Валківського району на 2020 рік 8 листопада 2019

Сьогодні, 08 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча провела нараду щодо підготовки проекту Програми економічного і  соціального розвитку Валківського району на 2020 рік.

У ході роботи було ретельно розглянуто виконання завдань у розрізі кожної з галузей району за рік, що минає, та проаналізовано капіталовкладення у значущі по кожній сфері об`єкти – від запланованих показників до реального результату.

За інформацією відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації з 46 об`єктів 2019 року на 100% завершено 8 об`єктів, серед яких: реконструкція будівлі залу важкої атлетики Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх», капітальний ремонт системи лікувального газопостачання (киснепровід) КЗОЗ «Валківська центральна районна лікарня», заміна вікон і дверей, ремонт вентиляційної системи та водостічних труб Валківського ліцею ім. О. Масельського, капітальний ремонт покрівлі Мельниківської ЗОШ І-ІІІ ст., капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі м. Валки по вул. Харківська 16, будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Шарівка, капітальний ремонт частин внутрішніх приміщень та центральної вхідної групи будівель комунального закладу «Шарівський ліцей Валківської районної ради», поточний ремонт мереж електропостачання вхідних груп багатоквартирних житлових будинків в м. Валки Харківської області. По 7 об`єктах роботи тривають та будуть завершені при наявності фінансування у 2020 році. Решту об`єктів, по яких фінансування протягом 2019 року було відсутнє, планується  включити для реалізації у Програму економічного і соціального розвитку Валківського району на  2020 рік.

По завершенню наради перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча  дала  ряд рекомендацій та доручень керівникам, задіяним у розробці зазначеної програми.