• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Віктор Войтенко провів робочу зустріч з працівниками районного центру зайнятості

Віктор Войтенко провів робочу зустріч з працівниками районного центру зайнятості

Віктор Войтенко провів робочу зустріч з працівниками районного центру зайнятості 11 липня 2019

Сьогодні на запрошення директора Валківської РФ ХОЦЗ Алли Наріжної відбулась робоча зустріч з головою Валківської районної державної адміністрації Віктором Войтенко, його першим заступником, головою Валківської районної ради Віталієм Оношею та заступником міського голови Ігорем Нізельковським.

Метою зустрічі була презентація нововведень в роботі в зв’язку з модернізацією послуг державної служби зайнятості.

Директор районної філії надала інформацію про нові методи та підходи в роботі – впровадження інституту кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукача роботи.

Очільники району детально ознайомилися з регламентом роботи районної служби зайнятості, сучасними інструментами щодо пошуку роботи – конструктор резюме, відео-резюме, відеопрезентації вакансій; можливостями освітніх програм та електронними сервісами служби зайнятості: «Електронний кабінет шукача роботи», «Електронний кабінет роботодавців».

У ході зустрічі обговорили актуальні питання в сфері зайнятості Валківського району та підсумки роботи районної служби зайнятості за І півріччя 2019 року.

Зокрема мова йшла про ситуацію  на ринку праці, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, сприяння у започаткуванні власної справи, підготовку кадрів, стимулювання роботодавців до легалізації заробітних плат та створення нових робочих місць.

Учасники зустрічі дійшли згоди, що тісна взаємодія органів влади, місцевого самоврядування та роботодавців є визначальною для вирішення проблемних питань  місцевого ринку праці, узгодили шляхи співпраці та подальші спільні дії.