Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян

Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян 11 червня 2019

З метою розгляду проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян у Новомерчицькій сільській раді, аби на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні.

В ході прийому він поспілкувалася з сільським головою Володимиром Занкевичем та директором місцевого НВК Ольгою Борщ. Обговорили актуальні для сільської ради питання. Зокрема, ремонт телефонного зв’язку, графік роботи маршруту «Харків – Новий Мерчик», підвіз учнів до  навчального закладу,  складання учнями ЗНО.

Також в ході робочої поїздки голова райдержадміністрації Віктор Войтенко відвідав Новомерчицький НВК, де наразі працює пришкільний табір. В навчальному закладі очільник району перевірив стан справ та поспілкувався  з працівниками установи щодо нагальних  питань та потреб. Зокрема, обговорили питання проведення ремонтних робіт у навчальному закладі.

Ознайомившись з проблемними питаннями місцевої громади, Віктор Войтенко  взяв їх вивчення на контроль для подальшого вирішення.