• Головна
  • Новини
  • Влада
  • На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання

На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання

На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання 15 квітня 2019

Сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації  під керівництвом  голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулось спільне засідання колегії та зборів адміністративно-господарського активу району. У роботі колегії взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також голови міської, селищних та сільських рад.

На початку засідання колегії керівники району Віктор Войтенко та Віталій Оноша привітали з Днем народження голову Високопільської сільської ради Світлану Шумейко та начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Горошка.

Згідно порядку денного було розглянуто два питання.

1. Про підсумки  проведення опалювального сезону 2018-2019 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років доповідав Віктор НЕСТЕРЕНКО - начальник відділу соціально-економічного  розвитку райдержадміністрації.

2. Про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки» доповідала Марина ОРЛОВА - головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

За підсумками розгляду окреслених питань прийнято відповідні рішення для реалізації подальших намічених заходів.

Після закінчення колегії відбулася апаратна нарада, в ході якої розглянули питання про криміногенну ситуацію в районі. Доповів по даному питанню начальник Валківського ВП ГУНП в Харківській області Ярослав ЖИДОВЦЕВ.