• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Віктор Войтенко провів робочу нараду щодо роботи комунальних служб району у зимовий період

Віктор Войтенко провів робочу нараду щодо роботи комунальних служб району у зимовий період

Віктор Войтенко провів робочу нараду щодо роботи комунальних служб району у зимовий період 11 січня 2019

11 січня голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів робочу нараду щодо роботи комунальних підприємств району у зимовий період. У нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств району.

Керівники комунальних підприємств, зокрема: КП «Благоустрій», КП «Вода», філії «Валківський райавтодор», ШРП «П'ятихатське ДЕП», Валківського відділення РЕМу  інформували про роботу в зимових умовах. 

Під час наради було обговорено актуальні питання житлово-комунального господарства району, а саме: стан проходження опалювального періоду, розчистка доріг у населених пунктах району та забезпечення необхідної кількості піщано-сольової суміші і реагентів для боротьби з ожеледицею. Також, обговорювалось питання щодо сталого електро- та водопостачання.

Очільник району Віктор Войтенко акцентував увагу керівників на необхідності налагодження координації спільних зусиль щодо роботи комунальних служб у екстремальних умовах. Він підкреслив, що у разі потреби для ліквідації наслідків негоди потрібно вчасно мобілізувати всі необхідні ресурси: техніку, паливо, людей та ін.

«При будь-яких метеоумовах район має бути чистим. Люди не мають відчувати наслідків негоди», - наголосив Віктор Войтенко.

Голова райдержадміністрації закликав керівників відповідних структурних підрозділів та комунальних підприємств оптимізувати зусилля аби забезпечити безперебійну життєдіяльність міста у зимовий період.