Наталія Осадча провела виїзний прийом громадян

Наталія Осадча провела виїзний прийом громадян 10 січня 2019

10 січня перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча провела виїзний прийом громадян у селі Гонтів Яр, аби на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні. 

Звернулась до Наталії Миколаївни місцева жителька, яка порушила питання щодо налагодження телефонного зв’язку та забезпечення безкоштовними ліками осіб пільгових категорій.

В  ході прийому Наталія Осадча поспілкувалася з керівниками місцевих закладів соціальної сфери. Зокрема, з керівником ФАПУ Аліною Коверею обговорили реалізацію програми «Доступні ліки» та ремонт ФАПу.

Завідувач Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського Клара Боготир розповіла про економію енергоносіїв під час зимових канікул, харчування дітей, закупівлю дидактичних матеріалів та оргтехніки для навчального закладу.

Також перший заступник по закінченню прийому відвідала Гонтовоярський ДНЗ та місцеву філію Валківський ліцей імені Олександра Масельського, де перевірила стан справ та поспілкувалась з  освітянами щодо нагальних  питань та потреб.

Вислухавши уважно всі звернення, Наталія Осадча запевнила, що всі питання будуть детально вивчені, а їх вирішення буде взято під особистий контроль керівництва райдержадміністрації.