Валківщина до Дня ЗСУ презентувала школярам військові професії

Валківщина до Дня ЗСУ презентувала  школярам військові професії 6 грудня 2018

Тема «Підвищення престижу військових професій», приурочена Дню Збройних сил України, стала лейтмотивом для профорієнтаційного заходу, який відбувся в актовій залі Валківського ліцею ім. О. Масельського.

Участь у профорієнтаційному заході взяли старшокласники закладів загальної середньої освіти району.

Привітала учасників заходу перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, яка передала вітання від очільника району Віктора Івановича Войтенка.

«Як зазначив у своєму  вітальному слові  Президент України Петро Порошенко, громадяни нашої держави пишаються своєю армією. Армія  і Збройні сили України зараз мають найвищий  рівень довіри  населення серед усіх держав світу. Збройні сили України – це заслуга воїнів і ще мільйонів українців-патріотів, які  за короткий період зробили неможливе: відбудували армію, мабуть що, одну з найсильніших армій в Європі, і зупинили російського агресора. Дійсно, наразі Держава виборює свою незалежність, дійсно, дуже складний і напружений час, але ми  є свідками того, що держава розвивається. Вона не  зупинилася. Я думаю, що ці зміни  неможливо не помічати.  У нашому регіоні працює потужна команда на чолі з губернатором Юлією Світличною. Ви всі бачите ці зміни. Як  змінюються об’єкти інфраструктури, заклади освіти, медицини, культури, спорту. Все це  зазнає змін на краще. Ви всі є свідками  того, які  зміни відбуваються в районі.  Ті люди, які працюють в районі, будуть і надалі  докладати максимум зусиль для того, щоб життя в нашому районі змінювалося на краще», - сказала у вітальному слові Наталія Осадча.

«Наразі перед нами  стоїть надзвичайно важливе завдання -  зробити все від нас  залежне, щоб в очах юних українців, була гордість за нашу державу, готовність прийти в будь-який  момент на її захист. Перед нами стоїть надзвичайно важливе завдання – укріпити той рівень довіри, який зараз мають Збройні сили України, щоб кожен мав за честь проходити службу в Збройних силах України», - підкреслила перший заступник.

В ході заходу представники харківський Вузів розповіли учням про престижність військової професії, про можливості вступу у військові вузи. Школярі переглянули відеоролики на військову тематику, ознайомилися з різноманітними інформаційним матеріалами та буклетами.