Наталія Осадча провела виїзний прийом громадян

Наталія Осадча провела виїзний прийом громадян 9 серпня 2018

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча здійснила робочу поїздку до Шарівської сільської ради, де провела виїзний прийом громадян та поспілкувалася з секретарем ради Людмилою Колодяжною. Обговорили актуальні для сільської ради питання. Зокрема, з приводу об’єднання територіальних громад, налагодження належного електропостачання.

На прийом до першого заступника звернувся 1 громадянин, який підняв низку актуальних питань розвитку територіальної громади. Він порушив питання реформування місцевого самоврядування, а саме, об’єднання територіальних громад. Крім того, він поскаржився на діяльність ТОВ  «Фансідар» та руйнування важкою технікою компанії місцевих доріг.

В ході візиту до села Шарівка Наталія Осадча також відвідала місцеві дитячий садок та школу, де перевірила стан справ та поспілкувалась із керівниками зазначених установ щодо проблемних питань та нагальних потреб.

Ознайомившись з проблемними питаннями місцевої громади, Наталія Осадча  взяла їх вивчення на контроль для подальшого вирішення.