Кожен працівник повинен отримувати гідну заробітну плату. Віктор Войтенко

Кожен працівник повинен отримувати гідну заробітну плату. Віктор Войтенко 12 липня 2018

Питання низького рівня заробітної плати на  підприємствах району розглянули сьогодні, 12 липня, на черговому засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

На початку засідання голова райдержадміністрації Віктор Войтенко наголосив на  тому, що  кожен працівник повинен отримувати гідну заробітну  плату.

Про методологію формування сукупності державних статистичних спостережень з праці доповіла начальник управління аналізу статистичних даних Головного управління статистики Ірина Лініченко.

Про рівень заробітної плати на підприємствах Валківського району доповіла начальник Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Вікторія Возна.

«Питання виплати заробітної плати є важливим при реалізації державної політики та знаходиться на постійному контролі обласної та районної влади. Тому необхідно активізувати роботу в даному напрямку, адже це перш за все зростання доходів та покращення добробуту жителів Валківщини, а також збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Тому цей напрямок роботи повинен бути пріоритетним для кожного керівника», – підкреслив Віктор Войтенко, завершуючи засідання.

За підсумками засідання  головою райдержадміністрації Віктором Войтенком надано низку оперативних доручень відповідним службам для подальшої співпраці в даному напрямку. Крім того, вирішено запросити та заслухати керівників підприємств, які мають низький рівень заробітної плати, на чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.