Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян

Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян 10 липня 2018

Керівництво районної державної адміністрації приділяє значну увагу роботі зі зверненнями громадян. Проблемні питання жителів села Олександрівка під час виїзного прийому громадян розглянув сьогодні, 11 липня, голова  райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Найбільше громадян турбували питання, які стосуються розірвання договорів оренди землі з місцевим сільськогосподарським підприємством. За словами громадян, власники земельних паїв хочуть самостійно обробляти землю.  Термін дії договорів оренди вже закінчився. Заявники зверталися до сільськогосподарського підприємства для вирішення питання щодо припинення договорних правовідносин. На даний час питання не вирішено, що створює напругу і невдоволення серед місцевих громадян-орендодавців земельних ділянок, розташованих на території Олександрівської сільської ради.

В ході прийому представники юридичної особи ПСП «Нове життя» зобов’язались виконати умови власників земельних ділянок.

Також було порушено звернення з приводу налагодження роботи телефонів.

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко  уважно вислухав всі звернення та запевнив, що всі питання будуть детально вивчені, а їх вирішення буде взято під його особистий контроль.

Крім того, в рамках виїзного прийому Віктор Войтенко побував з робочим візитом у ПСП «Нове життя»  с. Олександрівка. Голова райдержадміністрації оглянув тваринницькі ферми, умови утримання худоби, поспілкувався з працівниками. У цьому господарстві повністю замінено репродуктивне стадо, відбудовуються по найсучасніших технологіях ферми, завезено і встановлюється новітнє обладнання для переробки молока.  

Очільник району відзначив приємний факт – господарство має позитивні зрушення у нарощуванні поголів`я великої рогатої худоби. Віктор Іванович побажав керівництву ПСП не збавляти темпи і спільними зусиллями змінити на краще загальний показник роботи тваринницької галузі  району. «Тваринництво – це стратегічна ділянка роботи. Від неї залежить як економіка сільського господарства в цілому, так і рівень забезпечення важливими продуктами харчування», - зазначив голова райдержадміністрації.