Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян

Віктор Войтенко провів виїзний прийом громадян 12 червня 2018

12 червня 2018 року на території Ков’язької селищної  ради відбувся виїзний прийом громадян голови  райдержадміністрації Віктора Войтенка.

Зі своїми проблемами до керівника району звернулося чимало людей. Жителі громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, під час прийому порушувалися питання про надання роз’яснень, працівниками якої фірми проводяться роботи по видобутку  газу та хто надав дозвіл на проведення сейсморозвідувальних робіт на території селища, і чому ці роботи проводяться в нічний час. Віктор Іванович пообіцяв жителям громади розібратися в даній ситуації та дав відповідне доручення правоохоронним органам.

 Були звернення, які стосувались ремонту дороги, виділення матеріальної допомоги дитині-інваліду,  оформлення землі працівнику соціальної сфери.

Вислухавши уважно всі звернення, Віктор Войтенко, запевнив, що всі питання будуть детально вивчені, а їх вирішення буде взято під його особистий контроль .

Крім того в ході робочої поїздки голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з головою Ков’язької селищної ради Віктором Путінцевим оглянули  центральний парк селища, де розташований пам’ятник загиблим воїнам з метою вирішення питань його подальшого впорядкування та будівництва Алеї  Пам’яті.