• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Успішність реформ залежить від здатності на місцях реалізувати задумане. Віктор Войтенко

Успішність реформ залежить від здатності на місцях реалізувати задумане. Віктор Войтенко

Успішність реформ  залежить від здатності на місцях реалізувати задумане. Віктор Войтенко 17 травня 2018

17 травня голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів нараду, на якій розглядались питання щодо фінансування важливих об’єктів  соціально-економічної сфери району від  з різних джерел фінансування та від яких залежить якість і темпи реалізації реформ. Про стан справ на сьогодні і завдання на перспективу доповідали присутні на нараді  начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ району. Зокрема, по галузі освіти розглядались питання ремонту даху у Сніжківській ЗОШ 1- 3 ст., заміни системи опалення у Серпневому НВК, установки ліцензійного обладнання на 48 комп`ютерів у Баранівській, Шарівській, Валківській ЗОШ 1-3 ст., установка лівневої каналізаційної системи у Валківському ліцеї ім. О.С. Масельського.

В галузі медицини першочерговими є питання ремонту паталого-анатомічного відділення та даху пральні центральної районної лікарні, ремонту чи пошуку місця нового розташування  для наркологічного і туберкульозного кабінетів, забезпеченості інсуліном потребуючих.

 В галузі культури на порядку денному стоїть вирішення ряду питань по Валківській дитячій районній комунальній школі мистецтв, РНД «Іскра», сільських бібліотеках, районному краєзнавчому музею.

В галузі спорту – ремонт манежу ДЮСШ «Спорт для всіх», придбання і установка пральної машини, придбання спортивного інвентарю і в тому числі татамі, установка огорожі на тренувальному полі стадіону ім. Г. Свистунова у м. Валки, тощо. По КП «Вода» гостро стоїть питання придбання нового екскаватора для потреб підприємства, ремонту КНС- 2, придбання і установки нового резервуару на водозаборі по вул. Іванській у м. Валки та встановлення на цьому ж водозаборі системи відеонагляду, ряд інших.

Також було розглянуто питання про заходи з виконання у Валківському районі Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усі питання, порушені учасниками наради, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко взяв на особистий контроль та дав конкретні доручення стосовно їх виконання. Підсумовуючи нараду він зазначив, що в районі вже багато зроблено з намічених планів. Завдяки підтримці Президента Петра Порошенка, губернатора Харківської області Юлії Світличної, депутатського корпусу реформи на Валківщині втілюються в життя і приносять результати. Але поряд з цим багато питань ще потребують вирішення, ініціативи, наполегливості і віддачі керівників. «Адже успішність будь-якої реформи  залежить від здатності на місцях реалізувати задумане», підкреслив він.