• Головна
  • Новини
  • Влада
  • У Харкові пройде засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

У Харкові пройде засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

У Харкові пройде засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи 29 березня 2017

Відповідну пропозицію голови ХОДА Юлії Світличної підтримали в ході пленарного засідання 32-ї сесії Конгресу в Страсбурзі.

«Щойно Україна визначена країною для проведення засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи, - повідомила Юлія Світлична. - У червні до Харківщини прибудуть близько 120 депутатів місцевих рад від усіх країн Європи. Це чіткий сигнал довіри до нашого регіону з боку міжнародних партнерів».

Довідка. Моніторинговий комітет Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи стежить за дотриманням зобов'язань державами - членами Європейської хартії місцевого самоврядування, а також готує звіти про стан місцевої та регіональної демократії в Європі й моніторить окремі питання, що стосуються місцевої та регіональної демократії в країнах - членах Хартії. У жовтні 2016 року Юлія Світлична була обрана Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.