• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Відбувались ігри зимового чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 року

Відбувались ігри зимового чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 року

Відбувались ігри зимового чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 року 24 березня 2015

В період з січня по березень місяць в М. Харків на майданчиках зі штучним покриттям стадіонів «Металіст», «Арсенал», «УФК № 1», «Схід» відбувались ігри зимового чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2015 року. В змаганнях прийняли у часть 16 команд з м. Харків та районів області, серед яких була команда «Маяк» м. Валки. Згідно жеребкування команди були розподілені на 2 підгрупи «А» і «Б» по 8 команд в кожній. В групі «Б» Валківські футболісти посіли ІІ місце, пропустивши в перед футбольну команду «Енергетик» Солоницівка. Згідно регламенту змагань в півфіналі ФК «Маяк» Валки зустрілися з ФК  «ЕТМ» Харків, де перемогу здобули Харківські футболісти з рахунком 2:0. 
22 березня 2015 року в м. Харків на стадіоні ДФА «Металіст» в матчі за ІІІ місце зустрілися ФК «Маяк» Валки та ФК «Енергетик» Солоницівка, цього разу наші земляки виявилися сильнішими і перемогли з рахунком 2:0.
За результатами змагань на ІІІ місці ФК «Маяк» Валки, ІІ «Локомотив» Куп’янськ, І «ЕТМ» Харків.
Валківська районна державна адміністрація поздоровляє гравців ФК «Маяк» Валки та президента клубу Рамазанова Р.Г. з успіхом у змаганнях та бажає подальших перемог в чемпіонаті та кубку області з футболу.