Проект рішення Валківської районної ради "Про хід виконання Програми розвитку архівної справи у Валківському районі на 2016-2020 роки"

У К Р А Ї Н А

Харківська область

ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

XXV сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 20 квітня 2018 року                                                                       №         – VII

 

Про хід виконання

Програми розвитку архівної справи

у Валківському районі

на 2016-2020 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з метою забезпечення успішної реалізації районної цільової Програми розвитку архівної справи у Валківському районі Харківської області на 2016 – 2020 роки, розглянувши подання Валківської районної державної адміністрації від 05 квітня 2018 року № 01-62/970, з метою реалізації заходів, спрямованих на всебічне використання документів Національного архівного фонду України, які зберігаються у відділі та створення сприятливих умов для забезпечення якісного надання архівних послуг громадянам, які звертаються до Архівного відділу Валківської районної державної адміністрації Харківської області, відповідно до висновків постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Інформацію начальника архівного відділу Валківської районної державної адміністрації Литвиненко Н.Ю. прийняти до відома.
  2. Архівному відділу районної державної адміністрації (Литвиненко Н.Ю.) забезпечити організацію виконання заходів, передбачених Програмою на 2018 рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (Сургай Н.В.).

 

 

Голова районної ради                                                       В. Оноша