Проект рішення "Про внесення змін до Програми підтримки діяльності і відкритості у роботі Валківської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Валківською районною радою у 2017 році"

          У К Р А Ї Н А
       ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВАЛКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
         XVІІ сесія VIІ скликання
   П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я
 
 
 
 
 
  від  15  червня  2017 року                                                                    №       - VII
 
 
Про внесення змін до Програми підтримки діяльності і відкритості у роботі Валківської районної державної адміністрації
та фінансового забезпечення для здійснення
повноважень, делегованих Валківською
районною радою у 2017 році
 
 
Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», розглянувши подання Валківської районної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 01-46/1127, висновки постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики, з метою  створення зручних і сприятливих умов для отримання якісних  адміністративних послуг громадянами району, забезпечення безперебійного функціонування структурних підрозділів районної державної адміністрації:
 
В И Р І Ш И Л А :
 
1. Внести зміни до  Програми підтримки діяльності і відкритості у роботі Валківської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Валківською районною радою у 2017 році/ далі – Програма /, виклавши пункти 1 та 6 розділу «Основні заходи Програми, орієнтовні обсяги фінансування « в новій редакції наступного змісту:
 
«1. Організація та відзначення свят державного та загально районного   значення, пам’ятних дат та історичних подій (придбання грамот, подяк, подарунків, тематичних знаків, квітів, тощо  –   21,9 тис. грн.
6. Ремонт східців адміністративної будівлі  –   25,0 тис. грн.».
 
2. Районній державній адміністрації, виходячи із реальних можливостей районного бюджету, передбачати відповідні кошти на реалізацію заходів Програми та направляти відповідне фінансування на виконання її завдань і заходів.
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на профільну постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (голова - Дубовик О. О.).
 
 
Голова районної ради                                                       В. Оноша