У РДА обговорили питання об’єднання територіальних громад

У РДА обговорили питання об’єднання територіальних громад

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.  У засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб району.

Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації Віктор Войтенко зазначив, було розроблено графік проведення громадських  слухань щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

10 серпня 15.00 год. – Кобзарівська сільська рада

11 серпня 10.00 год. – Костівська сільська рада

17 серпня 15 год. – Черемушнянська сільська рада

18 серпня 10.00 – Гонтів’ярська сільська рада.

Загалом громадські слухання відбудуться у всіх 19 місцевих радах району.

«Важливо, щоб люди розуміли, що відбувається і навіщо, підтримувати і знати, що децентралізація – це зміни на краще. Необхідно показати реальний результат, що саме дала реформа децентралізації. І це потрібно показати через призму галузей:  і  освіти, і медицини, і житлово-комунального господарства», - підкреслив очільник району. 

Підсумовуючи нараду, Віктор Войтенко зазначив, що Валківський район може бути самодостатньою єдиною об`єднаною громадою і до цього виваженого кроку нам треба йти усім разом.