Валківський район може бути самодостатньою єдиною об`єднаною громадою. Віктор Войтенко

Валківський район може бути самодостатньою єдиною об`єднаною громадою. Віктор Войтенко

Сьогодні у районній державній адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, головами місцевих рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

На початку наради Віктор Войтенко наголосив, що було розроблено графік проведення громадських слухань щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

10 серпня 15.00 год. – Кобзарівська сільська рада,

11 серпня 10.00 год. – Костівська сільська рада,

17 серпня 15.00 год. – Черемушнянська сільська рада,

18 серпня 10.00 – Гонтів’ярська сільська рада.

Загалом громадські слухання відбудуться у всіх 19 місцевих радах району.

«Важливо, щоб люди розуміли, що відбувається і навіщо, підтримувати і знати, що децентралізація – це зміни на краще. Необхідно показати реальний результат, що саме дала реформа децентралізації. Тому закликаю вас провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед місцевого населення стосовно проведення громадських обговорень щодо добровільного об’єднання територіальних громад», - звернувся очільник району до голів місцевих рад.

«Усі розрахунки свідчать, що доцільно створити одну громаду у межах району по принципу «Один район – одна громада». І я підтримую цю ідею. Тому необхідно докласти максимум зусиль, для того, щоб змінити Перспективний план», - акцентував увагу присутніх голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Підсумовуючи нараду, Віктор Войтенко зазначив, що Валківський район може бути самодостатньою єдиною об`єднаною громадою і до цього виваженого кроку нам треба йти усім разом.