У місті Валки відбулось громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад

У місті Валки відбулось громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад

20 квітня у РНД «Іскра»  відбулось громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об`єднання територіальних громад у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Валки. Заслухавши інформацію Валківського міського голови Валерія Скрипніченка, небайдужі мешканці міста, а всього їх взяло участь у обговоренні  114 чоловік, одноголосно підтримали ініціативу щодо добровільного об`єднання територіальної громади міста Валки Валківської міської ради та територіальних громад селищних, сільських рад у Валківську міську об`єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Валки.

Привітав з цим доленосним рішенням усіх присутніх у залі голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко. Він подякував усім, хто прийшов сьогодні на громадські слухання і проявив свою активну громадську позицію, завдяки якій спільними зусиллями Валківський район буде збережено за принципом «Один район – одна громада». «У єдності – наша сила, яка надихає на нові звершення заради майбутніх поколінь», - зазначив він.

Резолюцією громадського обговорення, яка буде оприлюднена на сайті міської ради,  доручено Валківському міському голові Валерію Скрипніченку забезпечити підготовку проекту рішення Валківської міської ради «Про надання згоди на добровільне об`єднання територіальних громад» та включити його до порядку денного чергової сесії Валківської міської ради 7 скликання з обов`язковим розглядом усіма постійними комісіями міської ради.