У РДА обговорили питання об’єднання територіальних громад

У РДА обговорили питання об’єднання територіальних громад

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. У засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, голова районної ради Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, селищні та сільські голови, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних служб району.

В ході засідання розглянули питання про внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад району, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами).

Як було зазначено під час наради, Перспективним планом формування територій громад Харківської області  передбачено у Валківському районі об`єднати 20 існуючих громад у дві: Валківську та Ков’язьку, але наразі доцільно внести зміни до Перспективного плану та створити одну об`єднану громаду в межах району за принципом «Один район – одна громада» з центром у м. Валки.

За підсумками засідання, члени робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад вирішили  підтримали дану пропозицію щодо внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад району, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами) та направити відповідне клопотання до Харківської облдержадміністрації.