У РДА обговорили питання об’єднання територіальних громад

У РДА обговорили питання об’єднання територіальних громад

Сьогодні у районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. У засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, голова районної ради Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, селищні та сільські голови, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних служб району.

В ході наради обговорили проблемні питання та провели аналіз громадських слухань, які вже відбулися у 4 сільських радах.

Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації Віктор Войтенко зазначив, що люди повинні зрозуміти суть об’єднання і для цього на території місцевих рад необхідно проводити широку роз’яснювальну роботу.

«Зараз не стоїть питання про об’єднання територіальних громад. Зараз розглядається питання про внесення змін до Перспективного плану, аби зберегти район по принципу «Один район – одна громада», - підкреслив голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

В ході засідання повідомлено, що наступні громадські слухання відбудуться у 2 місцевих радах:

31 серпня 15.00 год. – Заміська сільська рада,

31 серпня 16.00 год.  – Сніжківська сільська рада.

Загалом громадські слухання відбудуться у всіх 19 місцевих радах району.