Увага! Конкурс

Увага! Конкурс

 

 

 

Шановні валківчани!

 

 

 

Пропонуємо Вам взяти участь у визначенні кращого проекту реконструкції Центральної площі м. Валки. Для цього необхідно до даного допису  в мережі Facebook  https://www.facebook.com/ValkivskaRDA/posts/195415564484686, в коментарях зазначити код проекту, який вам найбільше сподобався (код проекту розміщується у нижньому або у верхньому куті фото листа).

Жителі Валок можуть побачити всі конкурсні роботи на офіційному сайті РДА в рубриці «Пропозиції», або перейшовши за посиланням http://valky-rda.kh.gov.ua/rda/rda_propozicii/4822. Оцінювання конкурсних проектів проходить зі збереженням анонімності авторів. Тож кожний автор чи авторський колектив присвоював своєму проекту код.

Надати пропозиції по даних проектах можна до 1 вересня 2018 року до сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту населення за адресою: м. Валки, пл. Центральна, тел. (253) 5 18 31.

Закликаємо всіх бажаючих взяти активну участь в обговоренні проектів, залишаючи свої пропозиції та зауваження, які неодмінно будуть враховані під час визначення переможця членами журі.